O firmie

Firma PRB Polkowski zajmuje się kompleksowymi usługami remontowo-budowlanymi. Nasze fachowe działania realizujemy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego (szczególnie w Warszawie).

Działamy na zlecenie klientów indywidualnych, instytucji, przedsiębiorców, administracji państwowej i samorządowej oraz wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam osiągnąć wysoki standard wykonywanych prac i uzyskać stabilną pozycję na rynku.

Wykonywanie szeregu prac budowlanych wymaga dobrej organizacji, koordynacji, znajomości zastosowania najnowszych technik i materiałów. Nasz zespół składający się z profesjonalistów i doświadczonych specjalistów pracuje wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie renomowanych i niezawodnych marek.

Posiadamy pełen zakres ubezpieczenia OC, co sprawia, że współpraca z nami jest zawsze w pełni bezpieczna. Firma została zarejestrowana w 2007 roku, a historie naszej działalności można sprawdzić w Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej (NIP 123-102-64-48) oraz u setek zadowolonych klientów.

Kreatywność i dążenie do celów

Nie stoimy w miejscu! Włączamy się w różnego rodzaju projekty i nowe działania, korzystając m.in. ze szkoleń. Właśnie to pozwala nam osiągnąć zamierzony efekt i jakość świadczonych usług. Zadowolenie klienta to podstawowycel naszej działalności!

Współpraca

Proponowane Klientom rozwiązania, często bazujące na ich upodobaniach estetycznych i indywidualnych pomysłach sprawiają, że końcowy efekt współpracy jest zawsze oryginalny i niepowtarzalny. Chętnie podejmiemy współpracę z innymi firmami o podobnym profilu działalności.